עיצוב פנים – עבודות עיצוב בגבס

עיצוב פנים ומעצבי פנים

עיצוב פנים הוא מקצוע שמבוצע בצורה מקצועית על ידי מעצבי פנים מוסמכים או אדריכלים מומחים, עיצוב פנים הוא חלק חשוב מאוד מהמראה הפנימי של כל מבנה. לעיצוב פנים יש השפעה גדולה על סגנון העיצוב והאווירה בפנים המבנה, לכן בעלי עסקים רבים שוכרים מעצבי פנים מקצועיים לעיצוב בית העסק שלהם בכדי למשוך ולעניין לקוחות. שיפוצים הם חלק חשוב מאוד מעבודות עיצוב פנים רבות, שכן במקרים רבים יש צורך בשינוי המבנה הפנימי של החלל או בתוספות של אקססוריז ואלמנטים שונים שיכולים להתבצע אך ורק על ידי איש מקצוע.

עיצוב פנים בעזרת גבס

עיצוב בגבס הוא תחום פופולרי מאוד, הגבס מאפשר לנו לבצע שלל עיצובים ושינויים בחלל הפנימי מבלי לבצע עבודות מורכבות מדיי. הגבס מאפשר לנו לעצב קירות, להוסיף קירות, להנמיך תקרות או לבנות תקרות אקוסטיות מעוצבות, לשלב תאורה נסתרת בתקרה או בקירות, לבנות מזנונים וארונות קיר בעיצוב אישי ועוד.. כל אלו מתאפשרים בזכות היתרונות הרבים של הגבס, הגבס הוא חומר זול, הוא חומר מאוד קל מה שהופך אותו לנוח לשימוש, הוא מאוד יעיל ומהיר לעומת עבודות דומות בחומרים אחרים, הוא ידידותי לסביבה בכך שניתן למחזור, לא מזהם את הסביבה ולא משאיר לכלוך ופסולת רבים אחריו, הוא מבודד תרמית מה שהופך אותו לחסכני באנרגיה וכן הוא מבודד אקוסטית מה שהופך אותו לשימושי במיוחד בשימוש לתקרות וקירות.

האפשרויות לעיצוב פנים בגבס

ניתן לעצב בעזרת הגבס שלל אלמנטים ופריטים ייחודיים שמשדרגים את עיצוב פנים של הבית או המבנה, החל מעבודות פופולריות כמו עיצוב קירות ותקרות ועד לעבודות פחות מוכרות כמו עיצוב רהיטים.
עיצוב קיר – עיצוב בגבס מאפשר לנו לעצב קירות מבחינה דקורטיבית ומבחינה פרקטית. ניתן לבנות מזנונים, ארונות קיר ומדפים היוצאים מן הקרי שישמשו כאזורי אחסון לרמקולים, מערכות שמע ועוד.. ניתן לבנות קירות עם תאורה נסתרת למראה ייחודי וקירות מדיה לטלוויזיה.
עיצוב תקרה – בעזרת הגבס ניתן לבנות, להנמיך ולעצב תקרות בשלל דרכים שונות. ניתן לבצע הנמכת תקרות למטרות פרקטיות בגלל תקרה גבוהה מדיי או למטרות עיצוביות בכדי להסתיר מערכת מיזוג, או לבנות מערכות שמע ותאורה נסתרת. ניתן לבנות תקרות אקוסטיות למניעת הד והתפשטות רעשים ולעצב אותן בצורות ייחודיות שישדרגו את מראה החדר.
עיצוב רהיטים – הגבס מאפשר לנו לעצב ריהוט בתכנון ועיצוב אישי, בזכות הקלות והדינמיות בשימוש בו ניתן לעצב אתו כמעט הכל ובכל צורה שנרצה. הגבס מאפשר עיצוב ספסלים, ספריות, ארונות, מדפי קיר, ארונות קיר ועוד..